Опис
Winner – бренд надійного годинника. У перекладі з англійської означає “переможець”, що не дивно, оскільки такий годинник значно покращує образ власників. Вони добре підійдуть як для ділової зустрічі, так і для звичайного життя.
| Діаметр корпуса | 4.5 |
| Діаметр циферблата | 3.5 см |
| Товщина корпуса | 1.4 см |
| Ширина браслета | 2 см |
| Матеріал браслета | сталь |
| Функції | години, хвилини, секунди |
| Механізм | механічний з автопідзаводом |
| Водонепроникність | побутова (3 атм) |
| Особливості | – стрілки світяться в темряві – скелетон |

















Тарас –
Первое впечатление положительное, часы массивные, на руке чувствуется мощь)
Андрей –
Классные часы
Саша –
Быстро и качественно. Я доволен.
Антон –
Йдуть точно, одного заводу вистачає приблизно на 40 годин, при носінні трошки підзаводиться
Витя –
Хороши
Владислав –
Годинник якісний та масивний, посилка прийшла швидко
Анонім –
Брав на подарунок, іменинник задоволений