Опис
Winner – бренд надійного годинника. У перекладі з англійської означає “переможець”, що не дивно, оскільки такий годинник значно покращує образ власників. Вони добре підійдуть як для ділової зустрічі, так і для звичайного життя.
| Діаметр корпуса | 4.5 см |
| Діаметр циферблата | 3.5 см |
| Товщина корпуса | 1.4 см |
| Ширина браслета | 2 см |
| Матеріал браслета | сталь |
| Функції | години, хвилини, секунди, дата, хронограф |
| Механізм | механічний з автопідзаводом |
| Водонепроникність | побутова |
| Особливості | – стрілки світяться в темряві
– хронограф – прозора задня кришка |











Віктор –
Брав на подарунок сину. Він в захваті. Дякую.
Артем –
часы в жызни лучше чем на фото)
Тарас –
Дякую теплій команді за гарний годинник ! Слава Україні!