Опис
Дана модель годинника Forsining – механічна з автопідзаводом. Перевагою годинника з автопідзаводом є те, що при струшуванні годинника маятник обертається і підзаводить механізм. Тому, коли Ви носите годинник на руці і перебуваєте в русі, вони додатково підзаводяться.
На браслеті встановлена подвійна застібка для надійної фіксації годинника на зап’ясті. Корпус і браслет цього годинника виготовлені з нержавіючої сталі, що надає їм масивності і солідний зовнішній вигляд. Стрілки та позначки годинників мають люмінесцентне покриття, завдяки чому їх видно в темряві. Всі циферблати цього годинника функціональні, за допомогою них можна дізнатися час, дату і день тижня.
| Діаметр корпуса | 4.5 cм |
| Діметр циферблата | 3.9 см |
| Товщина корпуса | 1.4 см |
| Ширина браслета | 2 см |
| Розмір | регулюється |
| Максимальний размір | на обхват зап’ястя 22 см |
| Матеріал браслета | сталь |
| Функції | години, хвилини, секунди, дата, день тижня, місяць, хронометр |
| Механізм | механічний з автопідзаводом |
| Водонепроникність | побутова (3 атм) |
| Особливості | – стрілки та позначки годинника світяться у темряві
– всі циферблати працюють – подвійна застібка |











Відгуки
Відгуків немає, поки що.