Опис
Дана модель годинника Forsining – механічна з автопідзаводом. Перевагою годинника з автопідзаводом є те, що при струшуванні годинника маятник обертається і підзаводить механізм, тому, коли Ви носите годинник на руці і перебуваєте в русі, вони додатково підзаводяться.
На браслеті стоїть подвійна застібка для надійної фіксації годинника на зап’ясті. Корпус і браслет цього годинника виготовлені зі сталі, що надає їм масивності (вага годинника 138 гр.) і солідного зовнішнього вигляду. Стрілки та позначки годинників мають люмінісцентне покриття, завдяки чому їх видно в темряві. Всі циферблати цього годинника функціональні, за допомогою них можна дізнатися час, дату і день тижня.
| Діаметр корпуса | 4.5 см |
| Діаметр циферблата | 3.4 см |
| Товщина корпуса | 1.3 см |
| Ширина браслета | 2 см |
| Розмір | регулюється |
| Максимальний розмір | на обхват зап’ястя 21.5 см |
| Матеріал браслета | сталь |
| Функції | години, хвилини, секунди, дата, день тижня, місяць, тахіметр |
| Механізм | механічний з автопідзаводом |
| Водонепроникність | побутова |
| Особливості | – стрілки та поділки світяться в темряві
– всі циферблати працюють |









Руслан –
Часы что надо, взял себе и не жалею! На руке смотрятся круто, все кнопки и циферблаты работают! Радуют глаз)
Тарас –
Мне понравились, спасибо!
Петро –
Все працює, всі циферблати та кнопки робочі. Я задоволений
Михайло –
Масивний годинник, на руці сидить добре